O nas

Firma AKLIM świadczy usługi doboru, sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Działamy w branży HVACR  (akronim angielskiej nazwy – Heating, Ventilation, Air Conditioning, Refrigeration) oznaczający sektor inżynierii sanitarnej, który pokrywa takie obszary jak systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz chłodnictwo. Jesteśmy doświadczonym zespołem, mającym wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.

Parola spaventosa „morsetti”, sì? Tuttavia, questo modello è perfetto per i principianti nel mondo della stimolazione del seno! Clip con ugelli morbidi – Non puoi Cialis Generico che i capezzoli feriranno, o cosa ti farà del male. E per gli uomini sarà una ragione in più per giocare con il tuo seno e il potere delle vibrazioni.

Upalne lata i niewystarczająca ilość wymian powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie sprawia, że zapotrzebowanie na usługi, które świadczymy stale rośnie. Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja czy wentylacja mechaniczna była luksusem, na który mogły sobie pozwolić praktycznie tylko duże firmy. Dzisiaj klienci sektora mieszkaniowego i biurowego są bardzo liczną grupą odbiorców tej technologii, gdyż systemy te stają się standardem na rynku nowych biur, mieszkań i apartamentów. Rośnie również świadomość ludzi o wpływie powietrza ich otaczającego na zdrowie, dlatego coraz częściej stosuje się urządzenia do jego uzdatniania oraz systemy wentylacji z wielopoziomową filtracją.

Innowacyjność usług, które świadczymy jest związana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które doskonale współpracują z odnawialnymi źródłami energii. Urządzenia które mamy w swojej ofercie są wysoce energooszczędne i stale udoskonalane z myślą o ekologii. Współpracujemy z topowymi firmami i dostawcami najwyższej jakości produktów i usług by zapewnić najlepsze rozwiązania naszym klientom.

Zakres usług:

– Dobór, dostawa i montaż klimatyzacji

– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i pomp ciepła

– Wykonywanie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych (także z odzyskiem ciepła – rekuperacja)

– Przeglądy, konserwacja i usługi serwisowe układów wentylacyjnych

– Sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń i instalacji chłodniczych

Oferujemy kompleksową obsługą zleceń, od pomocy w wyborze, poprzez projekt, aż po realizację i późniejszą opiekę serwisową nad inwestycją. Zapraszamy do kontaktu.