Realizacje montaży klimatyzacji

Montaże i instalacje klimatyzacji wykonane przez firmę AKLIM

Montaż klimatyzacji Gree Lomo Eco w mieszkaniu

Przedstawiamy 2 montaże klimatyzacji z umieszczeniem jednostek zewnętrznych na podstawach. Podstawy wyposażone są w stopki antywibracyjne, dzięki którym jednostki zewnętrzne nie hałasują i nie wytwarzają drgań. Czasami umieszczenie agregatu na elewacji budynku wymaga zgody zarządcy bloku lub z innych przyczyn nie jest możliwe. Prezentowane rozwiązanie nie jest ingerencją w budynek i ograniczone jest do „obrysu” własnego balkonu. W większości przypadków nie powinno wymagać żadnych pozwoleń. W przypadku braku możliwości odprowadzenia skroplin – pod podstawą można umieścić pojemnik na skropliny zarówno z jednostki wewnętrznej jak i zewnętrznej – jest to jednak rozwiązanie ostateczne.

Montaż klimatyzacji Multi Split Haier 5 jednostek wewnętrznych Flare

Kolejna instalacja klimatyzacji Haier w przychodni / pogotowiu ratunkowym Analco w Świdniku. Po raz kolejny wybór padł na markę Haier. Jednostki wewnętrzne Flare cechuje cicha praca i ciekawy design. Klimatyzatory te charakteryzują się bezawaryjnością i bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Miło nam, że zadowoleni klienci wracają. Na pewno podczas letnich upałów szczepienie przeciwko Covid-19 będzie odrobine przyjemniejsze.   

Montaż 3 sztuk klimatyzatorów Gree Lomo Luxury o mocy 3.5 kW do ogrzewania domu

Przedstawiamy montaż trzech klimatyzatorów marki Gree – model: Lomo Luxury, wszystkie o mocach 3.5 kW. Urządzenia zostały zainstalowane jako jedyne źródło ogrzewania domu o powierzchni 120 m2. Z ogrzewaniem podczas zimy poradziły sobie bez problemu przy niskim zużyciu energii. Wybór na markę Gree padł ze względu na stosunkowo niską cenę, bezawaryjność, możliwość sterowania Wi-Fi oraz zaprogramowania harmonogramu czasowego.

Montaż klimatyzacji Gree Bora 2.5 kW w mieszkaniu.

Montaż klimatyzatora Gree Bora 2.5 kW. Model Bora charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem. Jego desing sprawia, że komponuje się on praktycznie w każdym wnętrzu.

Montaż klimatyzacji Gree Amber Standard SIlver w mieszkaniu

Instalacja klimatyzatora marki Gree w mieszkaniu. Model Amber Standard o mocy 3.5 kW w wersji srebrnej bardzo ładnie prezentuje się na ścianie. Jednostka zewnętrzna umieszczona jest na ścianie balkonu. 

Montaż klimatyzacji Multi Split Haier

Przedstawiamy montaż klimatyzatorów Haier Flare. W budynku przychodni / pogotowia zainstlowaliśmy zestaw Multi Split Haier – 1 jednostkę zewnętrzną i 5 jednostek wewnętrznych Flare w kolorze białym. Mimo tego, że budynek jest skomplikowany udało nam się odprowadzić skropliny grawitacyjnie. 

Montaż klimatyzacji split Haier Tundra Plus 3.5 kW

Klimatyzator Haier Tundra 3.5 kW. Zalety modelu: cicha praca, nowoczesny design. Montaż wykonany bardzo estetycznie.