Realizacje - chłodnictwo

Stoiska firmowe z ladami i szafami chłodniczymi

Przedstawiamy 2 mniejsze stoiska firmowe. Lady Chłodnicze to model Samos DEEP firmy Igloo. Szafy Chłodnicze, lubelskiego producenta – firmy Rapa w wersji przeszklonej oraz pełnej.

Wyposażenie sklepu Firmowego w urządzenia i lady chłodnicze firmy Igloo

Przedstawiamy kolejną realizację. Dostawa urządzeń i lad chłodniczych w sklepie firmowym Kulinaria Sikora. Po raz kolejny sklep został wyposażony w lady chłodnicze Samos DEEP firmy Igloo.

Dostawa ciągu lad chłodniczych i grzewczych do sklepu firmowego Kulinaria Sikora w Biłgoraju

Przedstawiamy naszą kompleksową realizację polegającą na dostawie urządzeń chłodniczych do sklepu firmowego Kulinaria Sikora z Zamościa. Prezentowane urządzenia to lady chłodnicze Samos DEEP, firmy IGLOO. Urządzenia te charakteryzują się powiększoną powierzchnią ekspozycyjną (do ok. 90 cm) co można uzyskać zmieniając położenie parownika „z przodu przechowalnika” Zastosowano w nich schodkową ekspozycję co bardzo dobrze wpływa na ekspozycję towaru. Całe wnętrze lad chłodniczych mające kontakt z towarem wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej co wpływa na dłuższą żywotność urządzenia oraz ułatwia utrzymanie czystości. Zastosowane oświetlenie LED „DIP-PINK” dopełnia całości.